הבלוג של בובה בלה

מתנת הלידה הכי אהובה - משטח פעילות של בובה בלה

תשעה חודשים נשאתי אותם בבטן קרוב קרוב אלי - היינו גוף אחד. כמה חיכיתי לרגע הזה שאפגוש בהם מבחוץ. אלטף ואחבק ואצפה בהם גדלים ומתפתחים.

 

כמה אתגרים יש בגדילה הזו - בדרך בה הם מתחילים ללכת, מחפשים את הדרך שלהם, מגלים את עצמם ואת העולם. כמה התרגשות.  ואני, כאמא, מצד אחד צופה מהצד ונותנת להם את הזמן שנחוץ להם לגלות את העולם. ומצד שני מכינה את הקרקע הכי בטוחה מגנה ותומכת כדי שיוכלו לצעוד עליה בבטחה. בשמחה. בשמחת בגילוי והלמידה. אני יכול, אני מתקדם.

את משטח הפעילות הראשון שלה הכנתי בעצמי. מאותו הרגע שהמזרן הזה נפרש על הרצפה הוא הפך למוקד ההתרחשות בבית. הייתי משכיבה אותה על המזרן כדי שתהיה חופשיה להתבונן ולחקור. שם היה לה את כל המרחב להתהפך להתגלגל. שם היה מקום המפגש המשפחתי עם אחיה הגדולים שבאו גם הם לשכב על המזרן לידה. ספק מחבקים ספק מציקים. אחים.

שם ישבנו לקרוא ספרים, לצפות בטלויזיה, להרכיב פאזלים..

 את זחילת הגחון הראשונה שלה היא עשתה שם. על משטח הפעילות. שם התחילה להתנדנד על ארבע - וכשנפלה לא פעם על הפרצוף ידעתי שהיא מוגנת ובטוחה. ושלא תיפגע.

כשזחלה חופשי בכל הבית היתה מגיעה תמיד לפינה האהובה עליה על המזרן. לפעמים ישנה שם את שנת הבוקר שלה בזרימה טבעית בין משחק לשינה מתוקה ושלווה. כשהיו באים חברים הייתי מקפלת את המזרן למנהרה והם היו זוחלים בה שוב ושוב ושוב. מופתעים כל פעם מחדש לגלות את ה"אור בקצה המנהרה" ואת הפנים המאושרות שקוראות לעברם : קוקו!!

כשהתחילה ללכת מוקדם מהצפוי, בגיל 10 חודשים (!) והתנהגה כבר ממש כמו גברת קטנה - קיפלתי לה את המזרן לאוהל משחק. היא אהבה לשבת בתוכו, עם הבובה האהובה עליה ולפטפט עימה.

 

הבלגאן שמאפיין בית עם ילדים (זה לא בלגאן זה חיים..) והצורך לסדר מדי פעם את חדר המשחקים שהשתלט לנו על הסלון - הפך לפעולה קלילה ומהירה עם משטח הפעילות - 2 קיפולים והופ הוא הופך למזוודה קומפקטית וממוקם אחר כבוד ברווח בין הספה לקיר, או בקצה מדף הספריה.

כשגדלו מעט והיו מזמינים חברים לישון - הכי אהבו להקים מחנה בסלון. היינו פורשים את המזרן , ומכינים אותו לשינת לילה עם המון כריות, שמיכות, סרט ילדים מגניב  וקערת פופקורן כמובן.

 

כבר 9 שנים שאני מעצבת ומייצרת משטחי פעילות לקטנטנים שלכם. זו העבודה שאני הכי אוהבת בעולם, ויש בה גם סוג של שליחות מבחינתי : לסייע לכם, ההורים, לייצר לתינוקות שלכם סביבה רכה, נעימה ובטוחה להתפתחות. סביבה שתהיה חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם ותשתלב בסלון או בחדר המשפחה באופן נעים והרמוני מבחינת הצבעוניות והחומר. מזרן הפעילות שלי ילווה אתכם ברגעים המשמעותיים ביותר בחיי המשפחה שלכם - ואני גאה ונרגשת להיות ולו חלק קטן מהם.

מאחלת לכם שימוש נעים והמון רגעים של חיבוק וכיף :)

 

 

1 Comment
    • שרית
    • May 26, 2017

    שרוני את קסם, מחכה כבר לרגע שאני אקנה לי מזרן כזה!

Leave a comment

Copyright © 2019 בובה בלה. Powered by Shopify. Designed By: SDJ entertainment